Poprzedni temat «» Następny temat
pomoc w pozycjonowaniu
Autor Wiadomość
Slevin 

Postawił 4 piw(a)
Wysłany: 2008-09-09, 13:59   pomoc w pozycjonowaniu

nie wiem czy to dobry dzial ale jak juz to moze ktos przeniesie ?

ok mam forum od 2008-03-29 na pev.pl (za jakis czas chce przenisc forum na wykupiony serwer

forum jest male ale ma sprecyzowany dosc temat.
gra medal of honor allied assault

Kod:
Użytkownicy napisali 3717 postów, tematów 260
Mamy 128 zarejestrowanych użytkowników
To forum odwiedzono już 11409 razy

niby nie duzo... ale chcial bym aby forum bylo chociaz na pierwszej stronie (jesli jest za malo postow to powoli sie rozwija to wszystko)

co mam zrobic aby zaczelo sie cos dziac?

od czego wogole zaczac?
adres
www.chillout.pev.pl
Postaw piwo autorowi tego posta

administrator
Administrator

Otrzymał 3 piw(a)
Wysłany: 2008-09-09, 14:27   

Witaj, najważniejsze to abyś sprecyzował na jakie frazy kluczowe chcesz aby twoja strona była na pierwszej stronie, bo tego nie napisałeś. Po drugie, podaj nazwę forum, aby można było stwierdzić co należy zrobić, aby mozna było zacząć skutecznie pozycjonować stronę.
Krzysztof

Slevin 

Postawił 4 piw(a)
Wysłany: 2008-09-09, 15:47   

juz podaje :)

Tytul: Oficjalna Strona [ChillOut]^CLAN MoH:AA PL 1.0
Opis: Stona i Forum polskiego klanu [ChillOut]^CLAN MoH:AA 1.0 PL w gre Medal OF Honor: Allied Assault na scenie 1.0. Na stronie znajduja sie informacje o klanie, obszerny download jak i pomoc dla graczy.
Slowa klucze: chillout, klan, mohaa, medal, of, honor, allied, assault, gra, online, multiplayer, siec, download, pathe, mody, zabezpieczenia, serwery, teamspeak, slevin

Kod:
<title>Oficjalna Strona [ChillOut]^CLAN MoH:AA PL 1.0</title>
<meta name="author" content="[ChillOut]^CLAN & SLEVIN">
<meta name="keywords" content="chillout, klan, mohaa, medal, of, honor, allied, assault, gra, online, multiplayer, siec, download, pathe, mody, zabezpieczenia, serwery, teamspeak, slevin">
<meta name="description" content="Stona i Forum polskiego klanu [ChillOut]^CLAN MoH:AA 1.0 PL w gre Medal OF Honor: Allied Assault na scenie 1.0. Na stronie znajduja sie informacje o klanie, obszerny download jak i pomoc dla graczy.">

administrator
Administrator

Otrzymał 3 piw(a)
Wysłany: 2008-09-09, 17:55   

Moja propozycja, kup własną domenę, nie twórz serwisu na subdomenie. Po drugie, jak już zmienisz adres, zacznij dodawać do 5 katalogów dziennie stronę, i pisać presle. Tak przez 2 miesiące. Potem dobrze by było abys postarał sie o mocniejsze linki, może skorzystał z systemu e-weblink.com. Też nie przesadzać, na początek po 1000 punktów na pozycjonowana frazę.
Od tego bym zaczął. I oczywiście, bym zoptymalizował metatagi. W title i w description muszą znaleźć się najważniejsze słowa kluczowe.
Pozdrawiam
Krzysztof

Wyświetl szczegóły
Slevin 

Postawił 4 piw(a)
Wysłany: 2008-09-09, 18:20   

administrator napisał/a:
zacznij dodawać do 5 katalogów dziennie stronę, i pisać presle. Tak przez 2 miesiące. Potem dobrze by było abys postarał sie o mocniejsze linki, może skorzystał z systemu e-weblink.com. Też nie przesadzać, na początek po 1000 punktów na pozycjonowana frazę.
kompletnie nie mam pojecia co do mnie napisales :)

administrator
Administrator

Otrzymał 3 piw(a)
Wysłany: 2008-09-09, 19:18   

Pocztaj o takim narzędziu jakim jest ADDER. Na początek jest to najlepsze rozwiązanie jeśli chcesz pozycjonować domenę (musisz przyzwyczaić google do linków). Tam zamieszczone linki są bardzo małej wartości, ale są. Jednocześnie możesz pisać artykuły na stronach (precel pages). Tam są mocniejsze linki. Poczytaj o artykułach precels. Nie przesadzaj z ich dodawaniem, jeden dwa dziennie, nie więcej. Po miesiącu, możesz albo kupować linki, albo zainwestowac w system wymiany, np. e-weblink.com, tak jak Ci napisałem wcześniej. Polecam to drugie.
Na początek to tyle, aha i zoptymalizuj meta tagi i Title. To jest bardzo ważne.
Krzysztof

Wyświetl szczegóły
domainer 

Wysłany: 2008-09-10, 13:35   

Masz rację administrator. Ja bym osobiście tak samo pozycjonował nową stronę, i z pewnością zmieniłbym nazwę domeny, bo szkoda inwestować w subdomenę.

Slevin 

Postawił 4 piw(a)
Wysłany: 2008-09-10, 15:22   

nimp bedzie zmiana jak doprowadze styl do porzadku :) i znajde troche czasu wiecej na wgrywanie modyfikacji.. spider friendly tez by sie zdalo

arturo 

Otrzymał 2 piw(a)
Wysłany: 2008-09-12, 10:52   

Proponuję abyś teraz zmienił nazwę. Zawsze przynajmniej poleci czas dla domeny (jeśli nowa), a wiek domeny też się liczy przy pozycjonowaniu.
Nie zapomnij o sitmap.xml, bo to jest bardzo ważne i zgłoś stronę do narzędzi dla webmasterów.
arturo

Slevin 

Postawił 4 piw(a)
Wysłany: 2008-09-24, 11:15   

oki mam własna domene pl chilloutclan.pl pomoze ktos wypozycjonowac? xD :) jesli ktos wie dobrze co i jak zrobic i jest na tyle dobry aby pomoc noobowi byl bym wdzieczny :)

arturo 

Otrzymał 2 piw(a)
Wysłany: 2008-09-24, 18:46   

Super, teraz jeśli to jest nowiutka domenka, zacznij pisać artykuły do pressel pages. Tak przez 3 miesiące. Podawaj tam słowa kluczowe, na które chcesz pozycjonować stronę. Dodawaj też tą stronę do katalogów stron. Na początek 2 artykuły dziennie i do 3 katalogów dziennie. To wystarczy na pierwsze trzy miesiące.

Wyświetl szczegóły
Slevin 

Postawił 4 piw(a)
Wysłany: 2008-09-27, 11:16   

arturo napisał/a:
Jeszcze jedno, zrób mapę strony: sitemap.xml. Zrób też, mapę dla yahoo: urllist.txt.
Jeden z dobrych, albo i jeden z najlepszych programów jakie znam to: GSite Crawler. Ściągnij go za darmo ze strony: gsitecrawler.com. Naprawdę polecam. Bardzo szybko dzięki temu indeksują się strony w google. Aha, i koniecznie dodaj swoją stronę do narzędzi google dla webmasterów i zgłoś tam mapę strony.

mam juz mape strony wegenerowana przez mod ktory znalazlem na supporcie do przema... sciagne ten program oczywiscie za chwile i poczytam dokladnie o nim cos. tak strone juz dodalem na google i zglosilem mape strony

arturo 

Otrzymał 2 piw(a)
Wysłany: 2008-09-27, 13:13   

Napisz pod jakim adresem masz mapę strony?

Slevin 

Postawił 4 piw(a)
Wysłany: 2008-09-27, 16:23   

tym programem robilo 4h ponad ale cos tam zrobilio i wrzucilem na ftp do glownego pliku http://www.chilloutclan.pl/sitemap.xml lub sitemap.xml.gz

a w panelu na google mam

arturo 

Otrzymał 2 piw(a)
Wysłany: 2008-09-27, 19:05   

Masz źle wygenerowaną mapę. Ni wwrzucaj sitemap.xml.gz ale sam plik sitemap.xml. Wyegeneruj narzędziem którego adres podesłałem.

Odpowiedz do tematu