Co to jest "panel"?

Panel to specjalna "zakładka" pojawiająca się w postaci karty w bocznym menu przeglądarki zwanym Sidebar (Netscape, Mozilla) lub Hotlista (Opera). Oprócz kart dostępnych domyślnie w tych przeglądarkach, możliwe jest również wstawianie tam własnych. Na dodatkowych kartach użytkownik może poczytać aktualne wiadomości z sieci, sprawdzić znaczenie wyrazu w słowniku czy aktualny rozkład jazdy. To co znajdzie się na panelu, zależy tylko od pomysłowości webmasterów stron WWW.

Miło nam oznajmić, że teraz własny panel posiada również nasze forum dyskusyjne. Za jego pomocą bez potrzeby wczytywania całej strony można na bieżąco sprawdzać nowe tematy, błyskawicznie przeszukać forum czy otrzymać powiadomienie o nowej prywatnej wiadomości (trzeba być zalogowanym w trybie automatycznym). Aby dodać panel do swojej przeglądarki (tylko Mozilla/Netscape 6 lub Opera 6; w Internet Explorerze panel zostanie dodany do ulubionych), skorzystaj z generatora przedstawionego poniżej.

Co to jest RSS?

RSS - Really Simple Syndication (Bardzo Prosta Syndykacja) to metoda dostępu do wiadomości umieszczanych na stronach WWW oparta na języku XML. Korzystając ze specjalnych czytników, można regularnie pobierać nagłówki nowych wiadomości pojawiających się w serwisie. Przypomina to trochę newsletter, jednak w przeciwieństwie do niego, informacje są dostępne natychmiast po opublikowaniu, a nie dopiero po dokonaniu wysyłki przez administratora witryny. Zaletą technologii RSS jest możliwość zebrania w jednym programie wielu interesujących informacji z różnych źródeł oraz ograniczenie do minimum koniecznych do pobrania danych. Aby korzystać z RSS trzeba posiadać odpowiedni program zwany czytnikiem RSS. Tego typu programy są czasami od razu wbudowane w nowoczesne przeglądarki internetowe. Można również zainstalować osobną aplikację.Dodaj panel / RSS
Ilość tematów:
Ilość znaków:
Ilość znaków w treści RSS:
Odświeżaj co [min]:
Nie loguj:
 Tylko wybrane fora:
Organizacja:
 Regulamin Forum
 Sprawy Forum
 Propozycje/Problemy/Sugestie/Zapytania
 Pozdrowienia/Życzenia

Pozycjonowanie i Optymalizacja:
 Dla początkujących
 Pozycjonowanie i Optymalizacja
 Pozycjonowanie i Optymalizacja w Google
 Pozycjonowanie i Optymalizacja w Yahoo
 Pozycjonowanie i Optymalizacja w MSN czyli w live.com
 Pozycjonowanie i Optymalizacja w polskich wyszukiwarkach
 Pozycjonowanie i Optymalizacja w Netscript
 Reklama kontekstowa

Projektowanie Stron Przyjaznych Wyszukiwarkom:
 Strony przyjazne wyszukiwarkom
 PHP i MySQL
 HTML i CSS

Pozycjonowanie i optymalizacja - narzędzia:
 Katalogi i Preselle
 Systemy wymiany linków
 Roboty indeksujące
 Sprzedaż Domen
 Recenzje i Opinie
 Wycena Domen
 Wolne Domeny
 Domeny Sprzedane
 Hosting

Inne nie związane z pozycjonowaniem i optymalizacją stron:
 Hosting i Domeny
 Ogłoszenia i Zlecenia
 Grafika
 Strony do Oceny
 Na Każdy Temat
Dodaj panel ]   [ Dodaj RSS ]